The Big Bang Theory

Sledujte Big Bang Theory online!

RSS

RSS

Reklama

Zdieľanie

Ak na tejto stránke sledujete časť seriálu tak stačí kliknúť v pravom panely na odkaz napr. facebooku a prihlásiť sa. Takto sa môžete s priateľmi podeliť o čokoľvek na tomto webe. Je to dosť rozdielné od iných webov, ktoré majú tieto odkazy na každom webe.

O seriály

The Big Bang Theory

Dej

Leonard a Sheldon sú fyzici. Niekto by ich označil za šprtov, ale v dnešnej dobe je oveľa presnejšie označenie "geek". Žijú vo svojom vlastnom svete a reálny život im nič nehovorí. To sa zmení príchodom ich novej susedky, krásnej blondíny Penny, obyčajného dievčaťa, ktorému je svet Leonarda a Sheldona úplne neznámy, čo často... vlastne vždy vyústi do zábavnej situácie.

Csfd.cz - 91%
IMDB.com - 8.8/10

Recenzie:

Celkově bych hodnotil The Big Bang Theory jako seriál vydařený, který vtipnou formou uvádí diváka do světa sociálních outsiderů a jejich profesních a vztahových peripetií. I když jsou hlavní postavy spíše karikaturami skutečných vědců, v seriálu to jako generátor humoru funguje skvěle. Jenom té fyziky je postupně čím dál míň, bohužel.

Zdroj: http://www.filmshot.cz/serialy/teorie-velkeho-tresku/

História:
Seriál The big bang theory stvořila dvojice Chuck Lorre (Two and a Half Man) a Bill Prady (The Gilmore Girls). Dá se říct, že se jedná o jakousi americkou verzi britského seriálu IT Crowd a současného největšího konkurenta sitcomového hitu How I met Your Mother. Přestože epizody mají stále stejné a tudíž velice snadno předvídatelné schéma, a přestože značnou část novějších epizod Velkého třesku táhnou převážně „jen“ Sheldonovy ztřeštěné výstřelky (Leonard a jeho cit k Penny byl upozaděn), prozatím to funguje, a v posledním roce (2009) dokonce (s prominutím) víc, než u Barneyho Stinsona, tahouna nejnovější řady HIMYM. Počkejme si, jak bude Tbbt vypadat po čtvrté sezóně a co s Matkou udělá odotěhotnění dvou hlavních hrdinek ;-). Himymovské postavy jsou publiku přece jen o něco bližší, jsou propracovanější. Mezi smrští jedinečných a záchvaty vzbuzujících vtípků v Big bang už totiž nezbývá čas k hloubkovému prozkoumání a z postav jsou tak trochu figurky. Vědecké řeči a nerdovský způsob života jsou oproti tomu ale vyšperkované. Sami tvůrci jsou čistokrevnými geeky a tak ví, jak na to ;-).

Seriál je distribuován společností Warner Bros a promítá se na stanici CBS. Premiéru měl v září roku 2007, nyní čekáme na jeho třetí řadu. U nás jste jej mohli zahlédnout na Tv Prima COOL.

Zdroj: http://carpe-noctem.wz.cz/zoom/tbbt.html

Zvučka:

 
www.bigbang.7x.cz - The Big Bang theory online, Big Bang theory online cz,
optimalizace PageRank.cz